+908503469582
Villada tatil nedir?

Tatilde Dilediğinizce Hareket Edebilme İmkanı

Villa tatili, genellikle aileler, yakın akrabalar ve yakın arkadaşlar ile beraber tatil yapma imkanı tanıyan, diğer tatil seçeneklerine alternatif özgür bir tatil türüdür. Son yıllarda oldukça talep gören bu tatil türü en az bir haftalık olarak kiralanan kişilerin sayısına göre oda seçenekleri bulunan, tüm eşyaları içinde olan ve talebe göre özel havuzu bulunan mekanlardır. Ülkemizin tatil yörelerinde bu tarz bir tatil yapmaya uygun oldukça bol seçeneği bulunan kiralık villa türleri bulunur.

Otel tatilleri veya tatil köyü konsepti kısıtlamalarını yaşamayacağınız, tatil yaparken, yüzmek, yemek yemek, gezmek için belli bir saat aralığına uymak zorunda kalmadan, aileniz veya arkadaşlarınız ile yapabileceğiniz villa tatili, sizlere özgürce keyifli dakikalar ve konforlu bir tatil geçirmenize olanak sağlar.  Villa tatili seçeneklerini düşünenler için sitemizde bulabileceğiniz özel tasarlanmış villalar, her ihtiyacınızı karşılamak için eşyalı, özel ve sadece size ait olan havuzlu, jakuzili gibi özel seçenekleri bulunan villalardır. Özellikle yabancı turistlerin yıllardır bu tarz bir tatili tercih etmesinin yanında yerli turist vatandaşların da villa tatiline olan taleplerinin artmasıyla, bu sektörde de konfor ve rahatlık yönünden gözle görülür değişiklikler görülmektedir.

Her Talebe Uygun Kiralık Villa,Yazlık Seçenekleri

Bu gelişmelere göre, özellikle ailesi ile gözlerden uzak, kimsenin görmeyeceği tarzda müstakil havuzlu villalar, rahatsız edilmeden özgürce tatil yapılmasına olanak verir. Bu tarz kiralık villa tipleri, özellikle muhafazakar aileler için düşünülmüştür. Bunun yanında ortak kullanımlı havuzu bulunan yine müstakil tarzda kiralık villalar bulabileceğiniz gibi, balayı çiftleri için düşünülmüş iki kişilik villalar da bulmak mümkündür.

Villa tatili diğer avantajlarına değinmek gerekirse, kalabalıktan hoşlanmayan, çocuklarının gözünün önünde güvenli bir şekilde tatil yapmasını isteyen aileler için oldukça elverişlidir diyebiliriz. Ayrıca kalabalık aileler için otel veya tatil köyü tercihine göre, oldukça uygun fiyatlara gelebilen villa tatilleri, bu yönden de yaz aylarında güzel vakitler geçirmek isteyenleri cezbediyor.

Ayrıca her şey dahil tatil konseptine bağlı kalıp, otel veya tatil köyünde çıkmadan geçirilen bir tatil, bir kaç gün içerisinde sıradanlaşıp, tatil yapanların keyiflerini kaçırabiliyor. Her şey dahil konsepti tatile gidip, sıkılmamak adına tatil süresini her gün otel dışında geçirmek ise, ilave bir maliyet olarak karşınıza çıkar. Bunun yerine otel konforunda size özel kiralık villa konseptinde, otelin sunduğu tüm imkanları yakalayıp, ayrıca bulunan tatil yöresinin çeşitli güzel mekanlarını dolaşma imkanınız olması, villa tatili konseptini cazip kılan bir başka seçenektir.

WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Ön Ödeme ₺ 0,00
  • Kapıda ödenecek ₺ 0,00
  • Extra temizlik ₺ 0,00
  • İndirim₺ 0,00
  • ₺ 0,00 x 0 gece₺ 0,00