+908503469582
Hakkımızda

Yazlıkcınız Hakkında

Yazlıkcınız, TURSAB 11098 sicil numarası ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş  A grubu seyahat acentasıdır.

Fethiye, Kaş, Kalkan, İslamlar ve Üzümlü gibi doğanın güzelliklerini barındıran kasabalarda bulunan tatil evlerinin her biri farklı özellikler taşımaktadır. Tatil tercihinize göre özel havuzlu, deniz manzaralı, doğa içerisinde veya muhafazakâr villalarda konaklayabilirsiniz.

Villa seçenekleri arasında doğaya uyumlu mimariye sahip, meyve ağaçlarıyla çevrilmiş yazlık evlerin yanı sıra geniş havuzlu, jakuzili lüks evler de bulabilirsiniz. Farklı boyutlardaki villalarımız arasında ister küçük arkadaş gruplarının ister geniş ailelerinin rahatça kalabileceği tatil evleri yer almaktadır.

Balayı gibi özel anlarınızda romantik evlerimizden birini tercih edebilir, düğün koşturmacasının yorgunluğunu atabilirsiniz. Bu gibi tatillerinizde hem doğa hem deniz manzaralı romantizm kokan villalarımızı tercih edebilirsiniz. Her birinin içi özenle dekore edilmiş evlerimizde aileniz ile de keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Tatilde rahatlığından ödün vermeyen bir aileyseniz çok odalı, geniş yatak ve kanepelerle donatılmış yazlıklarda konaklayabilirsiniz. Zevkinize göre hem balkonlu hem teraslı evleri seçerek ailedeki her bireyin güzel zaman geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınız bahçe ve havuzun tadına varırken siz de terasta gün batımını izleyebilirsiniz.

Hüseyin Gencer

Genel Müdür

Ali Pekcanli

Operasyon Müdürü

Şerife Kalaycı

Satış Pazarlama Müdürü

Sahibe Akpınar

Satış Temsilcisi

Furkan Bekik

Satış Temsilcisi

Aylin Ölmez

Satış Temsilcisi

Semahat Öztürkan

Satış Temsilcisi

WhatsApp
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Ön Ödeme ₺ 0,00
  • Kapıda ödenecek ₺ 0,00
  • Extra temizlik ₺ 0,00
  • İndirim₺ 0,00
  • ₺ 0,00 x 0 gece₺ 0,00