REZERVASYONLARIM
MENÜ
ARA
 • Çalışma Saatleri09:00 - 23:50
 • İletişim+90 242 606 18 82
Kiralık Villalar
add
0 villa içinden 0-12 arası görüntüleniyor
Detaylı Filtreleme
X
X
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Oda Sayısı
Aradığınız kriterlere uygun villa bulunamadı!
  Fethiye

  Fethiye, yerli ve yabancı turistlerin rahatlamak için geldiği, çılgınlık edip etkinliklere katıldığı çok güzel ve güvenli bir yerdir. Dünya’nın her yerinden gelen turistleri ağırlayan Fethiye, ailecek gidilebilecek plaj tatili için idealdir. Tekne kiralayıp gezebileceğiniz gibi turlara katılıp gezerken tarihini de öğrenebilirsiniz.

  Leziz mutfağıyla damakları şenlendiren restoranlar güler yüzüyle misafirlerini karşılamaktadır. Balık pazarı ve hediyelik eşya tezgâhları da görülmeye değerdir. Doğal güzellikleri görmek berrak sularda yüzmek isteyenler için Fethiye tartışmasız seçenekler arasındadır.

  Fethiye de gezilecek yerler arasında Ölüdeniz ve Kidrak Plajını planlarınız arasına alabilirsiniz. Ölüdeniz, Asya Kıtası’nın en büyük hayalet şehirlerinden biridir.

  Dalyan nehrinde birbirinden güzel bin bir çeşit kuş türünü görebileceğiniz gibi, caretta carettaların yumurtlama dönemlerini izleyebilirsiniz. Kaplumbağaların bu eşsiz gösterisinin yoğun olduğu bu plaja Dalyan Kaplumbağa Plajı da denilmektedir.

  Ayrıca belde de termal su kaynakları ve şifalı çamur banyoları da vardır. İskelet sisteminde ve romatizma ağrılarında etkili olduğu kadar suyun içilmesiyle de karaciğer ve bağırsak hastalıklarında oldukça etkilidir. Bu şifa merkezleri şifa arayan yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır.

  Fethiye Dalyan arası mesafe 55 km, Hisarönü Dalyan arası mesafe 70 km, Ölüdeniz Dalyan arası mesafe 75 km dir. Fethiye’ye tatil ya da iş amacıyla gidecek olanlara etraflıca gezmeleri bütün nimetlerinden faydalanmaları tavsiyemizdir.

  Fethiye’ye gelip nerede kalabiliriz diye düşünüyorsanız bunu hiç dert etmeyin. Her bütçeye uygun kiralık villada tatil yapın, unutulmaz anılarınızı arttırın.

  Fethiye kiralık villa seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.