REZERVASYONLARIM
MENÜ
ARA
  • Çalışma Saatleri09:00 - 23:50
  • İletişim+90 242 606 18 82
Kiralık Villalar
add

Aşağıda, müşterilerimizin merak edip bizlere ilettiği soru ve cevapları bulabilirsiniz. Belirtilen sorular dışında öğrenmek istediğiniz diğer konularla ilgili 0242 606 18 82 nolu numaradan veya info@yazlikciniz.com.tr e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hangi günlerde villa ya da yazlığa giriş yapabilirim ?

Portföyümüzdeki villa ya da yazlıklara genellikle Cumartesi, Pazar ya da Pazartesi günü giriş kabul edilmektedir.

Kiraladığım villa ya da yazlığa misafir davet edebilir miyim ?

Yatak kapasitesinin aşılmaması ve konaklayacak misafirlerinizin kimlik bilgilerinin yetkili kişiye bildirilmesi şartı ile misafir kabul edilmektedir. Kısa süreli (konaklama yapmayacak) misafirleriniz için kimlik bilgileri gerekmemektedir.

Villa ya da yazlıklara saat kaçta giriş yapabilirim ?

Genellikle giriş saatlerimiz 16:00'dır. Önceki misafirlerimizin erken çıkış yapmaları durumunda villa ya da yazlıklara erken giriş yapmak mümkündür. Erken giriş talebiniz olduğu takdirde giriş gününden bir gün önce temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Villa ya da yazlıklarda plaj havlusu temin ediliyor mu?

Kiraladığınız villa ya da yazlıklarda temiz plaj havlusu mevcuttur.

Kiralanan villaların bakımı için ekstra bir ücret veriliyor mu?

Her bir villanın bahçe ve havuz bakımları için görevlileri vardır. Bu görevliler tarafından her gün ücretsiz olarak bahçe ve havuz bakımları yapılır. Tatil sürecinde ek ücret ödenmez. Elektrik, su, doğalgaz masrafları rezervasyon fiyatına dâhildir.

Villa içinde neler mevcut?

Bir evde olması gereken bütün eşyalar mevcuttur. Yemek takımları, saç kurutma makinası, mangal, ütü, televizyon, çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı gibi eşyaların tamamı villalarda eksizsiz yer almaktadır.

Rezervasyon ve kiralama süreci nasıl ilerliyor?

İstenilen villa için sayfada bulunan rezervasyon formunu doldurulur. Villanın müsaitliği kontrol edildikten sonra en kısa sürede danışmanlarımız tarafından geri dönüş yapılır. Sonraki işlem is ön ödeme yaparak yerinizi ayırmış olursunuz. Geri kalan ödeme ise villaya giriş yaparken verilir.

Neden villada tatil yapmalıyım?

Evinizin rahatlığını ve konforunu bulabileceğiniz yer villadır. Kurallar olmadan istediğiniz zamanda uyur istediğiniz zamanda uyanırsınız. Kahvaltı saatini kaçıracağım düşüncesine girmeden özgürce tatilinizi yaparsınız. Size özel havuzlu villada eğlenceli anlar yaşamak için harekete geçin.

Villanın temizliği nasıl yapılmaktadır?

Haftada 1 kez temizlik yapılır. 1 haftadan fazla olan konaklama da ücretsiz temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz. 5 gün altındaki kiralamalarda 150 TL temizlik ücreti alınmaktadır.

Havuz ve bahçe bakımı nasıl yapılıyor?

Günde bir kez sabah veya akşam görevliler tarafından ücretsiz yapılır. Havuz ve bahçenin büyüklüğüne göre işlem süresi değişkenlik gösterebilir.

Villa tatili sürecinde bir sorunla karşılaşırsak ne yapmalıyız?

Hiçbir sorunla karşılaşmamanız için ekip olarak her şeyi düşündük. İhtiyaç duyulan bilgileri tatil öncesinde sizinle paylaşıyoruz. Bunun dışında villa ya da bölge ile ilgili her hangi bir sorunla karşılaşırsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Villaya evcil hayvan getirebiliyor muyuz?

Evcil hayvanınızı evde yalnız bırakamıyorsanız, evcil hayvan izinli villalarımızda onlarla birlikte kalabilirsiniz. Villa seçimi yaparken evcil hayvan izinli villalar arasından seçim yaparak işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.